Dobronická 50/9
Praha 4 - Libuš

+420 602 641 382
info@fablesk.cz

Fa.Blesk - Stavební řemesla - Okna, dveře, schodylogo-dietel

Plastová-dřevěná okna a dveře nakupujeme od firmy Dietel (http://www.dietel.cz) , kteří se vyznačují špičkovou kvalitou za rozumnou cenu
funkčnost zabezpečuje kování nové generace od firmy ROTO NT Designo se skrytými panty, mezi jehož přednosti patří zejména zvýšená bezpečnost proti vypáčení.
Plastová okna mohou být v barvě bílé, dřevěném dekoru, červené, zelené a modré barvě nebo Titan Plus Prestige, který svým vzhledem připomíná hliník ,ve třech různých odstínech vrchní plochy-bílá, šedá a černá, dřevěné prvky dodáváme v odstínech dle přání zákazníka.
Odstíny okenOdstiny-komplet
Plastová okna mohou být také opatřena systémem stálého větrání,kdy přes venkovní drážky proudí čerstvý vzduch pomocí vyfrézovaných otvorů v předních komorách rámu. Zde se proudění vzduchu přesměruje a oteplený vzduch proudí přes profil-okna-dverespeciální otvory do obývacího prostoru.
domovní vchodové plastové dveře zaručují díky několika komorovým profilům to nejlepší klima, tepelnou a protizvukovou ochranu a mohou vyrábět s otvíráním ven i dovnitř.
u standardní výroby dveří se používá pětibodový zamykací systém a kování běžné výroby.
Tepelně izolované prahy zabraňují unikání tepla mezi vnitřní a venkovní částí.

Schody
Dietel masivní dřevěné schodiště-to jsou vřetenové schody, zadlabané s podstupnicí nebo návěsné schody.
Schodiště nespojují jen patra obytných prostorů, nýbrž utvářejí trvalý dojem a jako výraz Vašeho osobního vkusu budou schody individuálně zhotoveny dle Vašich představ a tedy v každém případě unikátem.
Moderní výrobní technika spojená s výbornou znalostí ruční práce-to jsou předpoklady, kvůli kterým může být Vaše individuální přání splněno.
Nekompromisní kvalita = od výběru materiálu přes výrobu až po montáž  Vám garantujeme schody trvalé hodnoty
rádi Vám zodpovíme všechny otázky týkající se vzhledu, provedení a výběru materiálu.